Patty Mills izgalom az NBA-ban, mivel Westbrook ismét megrázza a Thunder-t

A Boomer Patty Mills a San Antonio Spurs 110-90 NBA veresége volt a Portland Trail Blazers vereségében, és a szezonon kívül 23 pontot adott hozzá.

LaMarcus Aldridge-nek 18 és 14 lepattanója volt, hogy Portland ötödik egyenes veszteséget okozzon a Pau Gasol, a Tony Parker és a Manu Ginobili pihenője ellenére. p> „Vissza akartunk kapni” – mondta Leonard. „Határozottan nem akartunk két játékot elveszíteni egymás után (miután elvesztettük az LA Clippers-et).

Közben Russell Westbrook volt a szezon 14. hármas hármasa, harmadik pedig 40 -pontjáték, 45-ből 11-es gólt és 11 lepattanót, hogy Oklahoma City Thunder-t vezessen egy 117-112-es győzelemre a Boston Celtics felett

A Westbrook az első félidő utolsó hét pontját szerzett, mivel a Thunder hárompontos hiányt hozott egy négypontos vezetővé.

18-at szerzett a negyedik negyedévben, beleértve nyolc egyenesen egy 10-0 futam alatt, amely egy 104-100-as hiányt hozott egy hatpontos vezetésbe.

„Fontos számomra, hogy tudjam, hogyan kell bezárni a játékokat” – mondta Westbrook. „A legjobb játékosok kitalálják, hogyan kell lezárni a játékokat.”

A Celtics edzője, Brad Stevens azt mondta: „Nem tudom, mit mondjak, kivéve a„ kalapok neki ”című játékokat.”

A Draymond Green 1:31 bal oldali nyakkendőt bontott, és Kevin Durant 32 pontot szerzett, így a Golden State Warriors 119-113-ra emelte a Detroit Pistons-t.

Az NBA-t vezető harcosok hét egyenesen nyertek, új csillaggal, Durant-mal gördültek, és a karácsonyi NBA-döntőjük remegésébe léptek Cleveland-ban.

A Pistons elveszett öt sorban

A Nic Batumnak 20 pontja volt a szezon első háromszorosában, mivel a Charlotte Hornets a Chicago Bulls 103-91-et verte a harmadik egyenes győzelmükért.

Elfrid Paytonnak 25 pont és kilenc segíti az Orlando Magic 109-90-es győzelmét a Los Angeles Lakers felett.

19 pontot szerzett LeBron James, 14 és 15 lepattanót, Kevin Love pedig a Brooklyn Nets 119-et. -99.

Cleveland, aki négy egyenes és kilenc 10-et nyert, a Golden State karácsonykor az utolsó két NBA döntőjében.

Giannis Antetokounmpo volt a karrier-magas 39 pont, és a Milwaukee Bucks megverte a Washington Wizards 123-96-at.

Mike Conley 24 pontot szerzett, és Zach Randolph és Marc Gasol mindegyikük 16 pontot ért el. hogy segítsen a Memphis Grizzlies-nek a Houston Rockets 115-109-es legyőzésében.