Labdarúgó-bajnokság: McClean enyhíti Stoke nyomását, a Cattermole valószínűtlen duplája

James McClean gólt szerzett az első gólért Stoke számára, mivel 2-0-ban verték meg a Hullot, hogy enyhítsék a Gary Rowettre nehezedő nyomást, miután a klub keményen kezdett életre lépni a második rétegben.Mame Biram Diouf visszapattanása után Jordy de Wijs megszerezte a három pontot; Hull Evandrot két könyvelhető bűncselekmény miatt küldte el.

A Sheffield United Mark Duffy és Kieron Freeman korai góljai, valamint John Fleck 70. percének sztrájkja 3: 0-os vereségre ítélte Boltont, az első bajnoki veszteségüket. szikrázó győzelem a Norwich-nál tovább Stadion.

A Reading 1-1-es rajzában az Aston Villa félidőben elveszítette Jack Grealish csillagot, de a szünet hat percében az Ahmed Elmohamady fejléce vezette őket.Sam Baldock rögtönzött a vendégek számára a keresztrúd előtt, amikor Josh Simsz leereszkedését követően kiegyenlítette a kiegyenlítő büntetést.Mount eljutott a sarokba, ahonnan Richard Keogh szerezte meg a második pontot, így a menedzser Frank Lampard megünnepelte a hét második bajnoki győzelmének ünneplését. , és folytatta verhetetlen futást Tony Mowbray csapatának.

Aston Villa 1-1 Reading, Blackburn 1-0 Brentford, Bolton 0-3 Sheff Utd, Derby 2-0 Preston, Norwich 0-3 Leeds, QPR 1-0 Wigan, Sheff Sze 2-1 Ipswich, Stoke 2-0 Hull, Swansea 0-1 Bristol City.

Blackpool 1-1 Accrington, Bradford 1-2 Wycombe, Bristol Rovers 0-1 Southend, Charlton 0-0 Fleetwood, Doncaster 0-0 Portsmouth, Gillingham 1-1 Coventry, Luton 3-2 Shrewsbury, Oxford 3-1 Burton, Plymouth 1-5 Peterborough, Rochdale 1-2 Walsall, Scunthorpe 2-2 Barnsley, Wimbledon 1-2 Sunderland.League Two

Cambridge 0-1 Cheltenham, Carlisle 1-0 Crewe, Colchester 1-2 Northampton, Crawley 3-2 Bury, Forest Green 1-1 Swindon, Lincoln 3-1 Notts megye, MK Dons 1-0 Exeter, Macclesfiel d 1-1 Mansfield, Morecambe 0-2 Oldham, Newport 1-0 Grimsby, Tranmere 1-0 Port Vale, Yeovil 2-0 Stevenage.Fénykép: Nathan Stirk / Getty Images EuropeSzükség van erre a segítségre? Köszönjük visszajelzését.League One

Zeli Ismail a Walsall győztesét a Rochdale 2-1-es győzelmével nyerte el, amelyet később két sárga lapért küldtek el. Sunderland, Portsmouth és Walsall mind a 13 ponton állnak.

Eliott Lee megragadta a 76. perc győztesét Luton 3-2-es Shrewsbury-vereségében. Második bajnokság